Publicat 22 Apr 2008 | Expiră 23 Apr 2008

Director,Consultanti intermedieri credite

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Daca ai foarte bune aptitudini de socializare
-Daca esti o persoana entuziasta si optimista
-Daca ai un foarte bun simt al afacerilor
-Daca poti vedea perspective in locuri unde altii au dat gres
-Daca ai o legatura buna cu mediul de afaceri din orasul tau
-Daca esti integru, serios,hotarat,competitiv,comunicativ,cu initiativa

Descrierea jobului

Administreaza,coordoneaza,tranzactioneaza,intermediaza credite pentru primele banci din sistem.
Recruteaza,selecteaza,infinteaza agentii si puncte de lucru in zona.

Salariu fix plus comision din vanzari.
Bonusuri si beneficii
Dezvoltare si formare profesionala
Posibilitatea de a-ti alege propria echipa
Posibilitatea reala de dezvoltare a unei cariere

Suntem o companie care ofera servicii ce includ acordarea de credite pentru persoane fizice si juridice, in colaborare cu bancile existente pe piata din Romania,si servicii in alte domenii conexe.
Daca crezi ca intrunesti conditiile de mai sus, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Expirat
Director,Consultanti intermedieri credite  -  2B-CONSULTANTA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles