Director Comercial

Nima Software - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Capacitatea de auto-organizare, de coordonare si relationare cu partenerii CargoPlanning.com
Experienta in domeniul logistic (transport) de minim 2 ani (de preferat pe un post de vanzari)
Experienta in coordonarea echipelor de vanzari, de realizare a unei strategii adaptate situatiei actuale a companiei
Dorinta de a creste si de a dezvolta un produs inovator

Descrierea jobului

Crearea unei echipe puternice de vanzari pentru platforma logistica CargoPlanning.com
Identifica potentili clienti si le prezinta serviciile platformei CargoPlanning.com (clienti corporate)
Participa la intalniri cu clientii, identifica nevoile acestora si intocmeste cerintele tehnice de utilizare a sistemului
Mentine legatura cu clientii si ofera consultanta in timpul procesului de vanzare
Colaboreaza cu echipa tehnica si cu account manager-ul responsabil de implementarea sistemului CargoPlanning.com in companiile partenerilor nostri
Dezvoltarea business-ului impreuna cu managementul companiei (prin sedinte saptamanale, intalniri etc)

Trimite-ne intentia ta de aplicare!

Nima Software este o companie ce dezvoltă propriile soluții IT dedicate mai multor domenii (logistică, financiar, producție). Prin cunoștințele noastre, construim produse ce ajută alte business-uri să devină competitive.
Publicat 19 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos