Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Director comercial de zonă

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitați de comunicare;
- calități de conducere și control subordonați;
- corectitudine, implicare, seriozitate, responsabilitate;
- studii superioare finalizate cu diploma de licență;
- adaptare la lucru în echipă;
- cunoștințe de operare PC;
- capacitate de exprimare în scris și vorbit;
- posesor permis conducere auto categoria B.

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI:
- Conduce și controlează angajații.
- Ia masuri de creșterea a indicatorilor de rentabilitate a punctelor de lucru.
- Verifică nivelul de pregătire al subordonaților și calitatea documentelor întocmite.
- Monitorizează concurenta și propune măsuri adecvate la evoluția acesteia.

BENEFICII:
- Salariu net de 1800 lei pe perioada de formare.
- Autoturism de serviciu.
- Laptop si telefon.
- Deplasări cu decontare cheltuielilor de cazare si transport.
- Diurna delegare sau tichete de masa.
- Formare profesională interna și prin cursuri.
- Perspective de promovare în carieră.

S.C. TEHNO VEST S.R.L. activează in domeniul financiar de peste 20 de ani si are ca obiect de activitate ” alte activități de creditare” prin case de amanet.

Expirat
Director comercial de zonă  -  TEHNO VEST SRL