de ani Fără Frică...

Publicat 21 Aug 2006 | Reactualizat 20 Sep 2006 | Expiră 21 Sep 2006

DIRECTOR AGENTIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta de peste 4 ani in turism
- brevet de turism
- expeienta intr-o pozitie de manager
-cunostinte foarte bune de operare PC (Windows, Excel, Word, Outlook);
-cunostiinte cel putin 1 lb straina
-prezenta placuta,activitati de public-relation
- realizare de pachete turistice
- vanzari pachete turistice
-capacitate de comunicare

Descrierea jobului

- vanzarea de pachete turistice externe
-stabilirea ofertelor turistice;
-prezentarea si vanzarea produselor turistice;
-corespondenta cu clientii;
- asigura relatia cu clientii si furnizorii de servicii ai companiei
-intocmirea calculatiilor de pret pentru toate tipurile de servicii turistice;
-pregatirea ofertelor si pachetelor turistice la cererea clientilor;

Descrierea companiei

Agentie Tour Operatoare

Expirat
DIRECTOR AGENTIE  -  EXOTIC TRAVEL AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles