de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2008 | Reactualizat 06 Iun 2008 | Expiră 08 Iun 2008

Director Agentie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minimum 2-3 ani experienţă în vânzări de asigurări
- Preferabil experienţă managerială
- Abilităţi dezvoltate de coordonare, negociere, orientare catre client
- Permis conducere categorie B
- Limba engleză nivel mediu

Descrierea jobului

- Organizează şi coordonează activitatea agenţiei şi a unităţilor teritoriale din subordine
- Răspunde de bugetul agenţiei şi al unităţilor teritoriale din subordine
- Desfăşoară acţiuni de prospectare a pieţei locale de asigurări
- Dezvoltă şi diversifică portofoliului de asigurări

Compania de asigurari ASTRA-UNIQA are doi actionari importanti : TNG, unul dintre cele mai mari holdinguri din Romania si UNIQA Group Austria, unul dintre cei mai importanti jucatori ai pietei europene de asigurari, cu interese in 20 de tari. Cu peste 1300 de angajati, cu 215 unitati teritoriale in toata tara, ASTRA-UNIQA are incasari de peste 373 milioane RON in 2007 si cu un capital social de 55 milioane EURO, fiind una dintre cele mai mari societati de asigurare si reasigurare din Romania

Expirat
Director Agentie  -  Astra Uniqa Asigurari

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles