de ani Fără Frică...

Publicat 23 Ian 2008 | Expiră 23 Ian 2008

Director Agentie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta in pozitii de management
Experienta in vanzari servicii
Flexibilitate si capacitate de a dezvolta o afacere
Cunostinte in domeniul bancar
Limba engleza la nivel avansat
Cunostinte de operare PC
Carnet de conducere categ. B

Descrierea jobului

Companie internationala angajeaza Director de Agentie cu urmatoarele responsabilitati:
Identifica oportunitatile de dezvoltare pe piata locala
Stabileste contacte cu cu potentialii clienti
Negociaza contractele de servicii
Dezvolta serviciile oferite de companie
Reprezinta compania in relatiile cu tertii
Coordoneaza echipa locala de lucru
Gestioneaza activitatea punctului de lucru urmarind atingerea scopurilor trasate de companie
Asigura asistenta pentru clientii beneficiari
Salarizarea este la nivel de firma internationala

Descrierea companiei

Firma din Oradea

Expirat
Director Agentie  -  industrialcom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles