de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iun 2007 | Expiră 13 Iun 2007

DIRECTOR AGENTIE

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
- Minim 3 ani experienta in managementul asigurarilor;
- Capacitate de organizare, atitudine pozitiva, dinamism, perseverenta si sociabilitate;
- Abilitati excelente de comunicare, vanzare si negociere;
- Flexibilitate si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Cursuri de specializare si pregatire profesionala;
- Pachet de beneficii de top;
- Training in vanzari si suport continuu;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul asigurarilor private de viata, sanatate si pensii.

O firma cu o existenta de 10 ani pe piata romaneasca a asigurarilor, a devenit in anul 2005 membra a Vienna Insurance Group, prestigiosul concern de asigurari cu cea mai extinsa si activa prezenta in tarile Europei Centrale si de Est.
Compania dispune de un portofoliu diversificat de programe de protectie si de investitii, atat pe plan individual, cat si la nivel corporational: asigurări de viaţă, sisteme de pensii private, asigurări de sănătate, asigurari stomatologice, asigurari de medicina muncii; bancassurance, puse la dispozitia clientilor sai prin cele peste 65 de agentii teritoriale si puncte de vanzare si peste 3.500 de agenti la nivel national.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

DIRECTOR AGENTIE  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles