de ani Fără Frică...

Publicat 13 Apr 2007 | Reactualizat 13 Mai 2007 | Expiră 14 Mai 2007

DIRECTOR AGENTIE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ENGLEZA AVANSAT.MINIM 3 ANI EXPERIENTA IN DOMENIU,PERMIS CAT B,

Descrierea jobului

DIRECTOR AGENTIE departament rezidential. PREMIUM IMOBILIARE pentru sediul din Pta Alba Iulia, detalii www.proiecteimobiliare.ro. director agentie pt sediile din dr.taberei si militari Se ofera: 250 euro + comision general, autoturism. 323.60.32 / 0720.533.419.

PROIECTE IMOBILIARE,ANSAMBLURI REZIDENTIALE,BLOCURI NOI, INDUSTRIAL,TERENURI,ADMINISTRARE PROPRIETATI,VANZARI ,INCHIRIERI.

Expirat
DIRECTOR AGENTIE  -  SC.PREMIUM GRUP S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles