de ani Fără Frică...

Publicat 11 Apr 2007 | Reactualizat 10 Mai 2007 | Expiră 12 Mai 2007

Director agentie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cel putin 5 ani experienta intr-o agentie de turism;
- excelente cunostinte de marketing;
- excelente abilitati de comunicare;
- puternice abilitati organizatorice si manageriale;
- creativ dar in acelasi timp sa aibe simt pragmatic;
- orientare spre clienti si rezultate;
- excelente abilitati de relationare cu clientii, cu echipa pe care o va conduce si un simt etic deosebit;
- implicare in proiectele sale;
- Disponibil pentru proiecte din tara si din afara atunci cand este nevoie;
- limba engleza , fluent, a doua limba straina prezinta un mare avantaj;
- bun cunoscator al PC.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Descrierea jobului:
Cautam un director executiv care sa indeplineasca urmatoarele conditii:
-sa formeze o echipa profesionala de lucru;
- sa conceapa programe/ pachete turistice personalizate;
- sa cunoasca arta negocierii pentru obtinerea celor mai bune oferte turistice;
- sa gaseasca parteneri de afaceri cat mai buni;
- sa comunice excelent atat cu clientii, angajatii, cat si cu partenerii de afaceri;
- sa managerieze zi de zi activitatea companiei.
BENEFICII:

Salariu motivant, comision din vanzari.
Concediu gratuit.

Companie de turism turoperatoare, specializata pe organizari de evenimente, programe turistice personalizate, pentru companii multinationale.

Expirat
Director agentie  -  Bright Events

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles