de ani Fără Frică...

Publicat 10 Ian 2008 | Reactualizat 13 Ian 2008 | Expiră 10 Feb 2008

Director administrativ

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Absolvent studii superioare tehnice (inginer)
- cunostinte limba engleza
- cunostinte operare calculator
- perseverent, cu spirit de echipa
- abilitati de comunicare
- permis de conducere

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- asigurarea gestiunii si intretinerea intregului patrimoniu aflat in proprietatea firmei
- evidenta patrimoniului
- gestiunea echipamentelor, sistemelor si a inventarului
- intretinerea preventiva si corectiva
- managementul curateniei
Beneficii:
- salarizare 600 euro net
- tichete de masa
- asigurare medicala
- laptop, masina de serviciu, telefon

Companie locala care detine peste 60 dintre cele mai atractive spatii comerciale din judetul si orasul Suceava

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Director administrativ  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles