de ani Fără Frică...

Publicat 07 Ian 2008 | Expiră 07 Ian 2008

DIRECTOR ADMINISTRATIV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare pe un post similar minim 3 ani, abilitati de coordonare si de conducere, capacitate organizatorica .
Energic , dinamic
Limba engleza nivel avansat .

Descrierea jobului

Adminsitreaza patrimoniul raspunzand de asigurarea si inventarierea mijloacelor fixe si obiectele de inventar .
Administreaza o baza de date in care se poate identifica pentru orice mijloc fix si obiect de inventar utilizatorul sau angajatul care il are in administrare .
Administreaza dosarele juridice ale societatii .
Raspunde de toate demersurile (relatii cu autoritatile statului) in vederea bunei desfasurarii a activitatii societatii.
Raspunde de corecta derulare a contractelor administrative .

Grup de firme vcare se ocupa cu productia si comercializarea materialelor de constructii , in special acoperisuri metalice si mase plastice .

Expirat
DIRECTOR ADMINISTRATIV  -  Bravo International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles