Publicat 17 Feb 2021 | Expiră 20 Mar 2021

DIRECTOR ADJUNCT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al Facultatii de Inginerie a Instalatiilor, minim 5 ani de experienta in domeniu
Instalator autorizat ANRE tip PGD, PGIU, EGD, EGIU

Descrierea jobului

- preia sarcini de conducere si detine o imagine de ansamblu asupra activitatii societatii
- responsabil pentru intocmirea planului de lucru si implementarea acestuia
- responsabil pentru gestionarea si coordonarea activitatii
- sustine si implementeaza masuri de eficientizare a activitatii in vederea indeplinirii obiectivelor stabilite si respectarea termenelor impuse de contractele in desfasurare
- salariul este negociabil

Companie cu experienta in domeniul proiectarii si executiei de retele de distributie gaze naturale, bransamente si instalatii de utilizare gaze naturale

Expirat
DIRECTOR ADJUNCT  -  CALIN SERVICE TOTAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles