Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

DIRECTOR ADJUNCT SATU MARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noul nostru coleg trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

Sa aiba simtul umorului, pasiune pentru masini, orientare catre clienti, o gandire pozitiva si entuziasm.
Comunicarea, organizarea, harnicia, placerea de a „construi” sunt necesare conducatorului ideal.
Cautam o persoana dinamica, cu spirit antreprenorial, motivata de principii si valori si cu dorinta de a se dezvolta.

Descrierea jobului

Descrierea jobului si responsabilitatile viitorului coleg:

Va coordona activitatile specifice companiei Autonom Rent a Car in judetul Satu Mare.

Oferim un pachet salarial complex, format din:

- salariu fix de 3000 de lei cu CM inclus;
- un procent din profitul anual al agentiei conduse;
- abonament medical la o clinica privata;
- suport pentru pensia privata;
- suport pentru dezvoltare intelectuala si fizica;
- masina de serviciu si laptop;
- mediu de lucru placut si profesionist.

Autonom este singura companie românească care a primit titlul de Best Employer timp de 4 ani consecutiv. Aceași distincție am primit-o anul acesta în cadrul galei Business Review Awards.
În 2018 ne-am alăturat comunității celor 123 de organizații recunoscute de WorldBlu la nivel mondial, care promovează principiile democratice și încurajează libertatea la locul de muncă.
Avem cea mai extinsă rețea de mobilitate din România, cu o flotă de peste 8000 de autoturisme noi și 44 de agenții în 33 de orașe.
Misiunea noastră este de a oferi servicii ireproșabile la prețuri oneste.
Mai multe detalii găsiți pe www.autonom.ro și leasingoperational.com.

Expirat
DIRECTOR ADJUNCT SATU MARE  -  AUTONOM RENT A CAR