Publicat 21 Aug 2018 | Reactualizat 18 Sep 2018 | Expiră 21 Sep 2018

Director Adjunct magazin Snagov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana implicata si responsabila;
Spirit de echipa si experienta in motivarea echipei tale si in construirea unei relatii pozitive cu acestia;
Dorinta de ati dezvolta cariera in retail;
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
Experienta in vanzari in functie de conducere (comert cu ridicata si/sau cu amanuntul), experienta de lucru cu produse alimentare;
Cunoasterea pietii din regiune, abilitatea de a vedea perspectivele de dezvoltare a pietii, de a avea talentul unui lider si bun organizator.

Descrierea jobului

Organizarea activitatii magazinului;
Realizarea planurilor si sarcinilor stabilite;
Organizarea lucrului cu furnizorii.

Beneficii:
Lucrul intr-o companie internationala mare;
Salariu - incepand de la 4000 de lei brut;
Bonusuri si prime;
Stagiatura si punerea in functie a angajatului.

Locatie:Snagov

Suntem unul dintre cele mai mari magazine de tip discount din Rusia, operând sub marca “Svetofor”, care include peste 800 de magazine. Suntem prezenți în Rusia, Kazahstan, Belarus și China. În prezent începem activitatea și în țările din UE sub denumirea “MERE".

Expirat
Director Adjunct magazin Snagov  -  TORGSERVICE RM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles