Publicat 09 Dec 2019 | Expiră 09 Ian 2020

Director Adjunct Magazin- Deputy Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asteptarile noastre:
- Sa fii o persoana cu atitudine pozitiva, motivata, organizata si capabila sa atinga obiectivele
- Sa fii o persoana cu spirit de echipa si bune abilitati de comunicare, capabila sa ii inspire pe ceilalti
- Sa fii o persona independenta si cu initiativa, care poate lua decizii si sa isi asume raspunderea.

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Impreuna cu Directorul de Magazin, anima si motiveaza echipa pentru atingerea bugetului de vanzari si indicatorilor KPI.
- Participa si coordoneaza echipa in vederea implementarii si mentinerii standardelor de Visual Merchandising
- Asigura implementarea corecta si la timp a promotiilor si actiunilor de marketing
- Asigura, impreuna cu echipa din subordine, un nivel ridicat de customer service
- Urmareste si aplica procedurile companiei.

Ce oferim:
- Pachet salarial atractiv, format din parte fixa si parte variabila
- Bonuri de masa
- Discount special pentru toate produsele achizitionate din magazinele SMYK
- Zile suplimentare de concediu, in functie de vechimea in SMYK
- Posibilitati de dezvoltare profesionala prin participarea la traininguri de specialitate
- Posibilitati de promovare, atat in Romania cat si international

SMYK All for kids este retailerul specializat în comercializarea de jucării, articole de puericultură, accesorii, îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru copii de la naștere până la vârsta de 14 ani și toate acestea „sub un singur acoperiș”.

SMYK All for kids oferă un portofoliu cu propriile sale branduri de haine - Cool Club, și de jucării - SMIKI – precum și multe mărci globale, cum ar fi LEGO, Hasbro, Mattel.

Cu siguranță vei găsi pentru copilului tău tot ceea ce îşi doreşte sau are nevoie!

Magazinele SMYK All for kids se găsesc în 4 țări sub acest brand, și sub brandul Spiele Max în Germania.

Expirat
Director Adjunct Magazin- Deputy Manager  -  Smyk All for kids SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles