Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 07 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Director Adjunct magazin Bucuresti Mihai Bravu

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un Director Adjunct in magazinul din Ramnicu Sarat!
JYSK este un lant international de retail (peste 2700 magazine) care comercializeaza produse pentru casa, deschis in 1979. In Romania ne propunem sa deschidem in medie 15 magazine noi pe an si sa ajungem la 135 de magazine.
Te implici si …
• ai experienta in dezvoltarea unei echipe si motivezi colegii
• iti place sa vinzi si sa oferi servicii excelente clientilor
• esti motivat sa obtii rezultate excelente in vanzari
• lucrezi din greu, esti activ si vizibil in cadrul echipei tale
• ai o atitudine pozitiva si gasesti mereu solutii rapide
• ai abilitatea de a comunica cu usurinta
• ai determinare si ambitie sa iti faci o cariera in JYSK

Descrierea jobului

Vei avea urmatoarele atributii:
• Sa intampini clientii cu un zambet si sa-i consiliezi
• Sa oferi solutii competente fiecarui client, prin identificarea nevoilor
• Sa ai un magazin 100% pregatit pentru vanzari si clienti
• Sa efectuezi operatiuni corecte si la timp la casa de marcat
• Sa asiguri un Management al Stocurilor corect
• Sa fii Responsabil de zi atunci cand Directorul de magazin este absent

Informații suplimentare

Iti oferim oportunitati. Vei gasi:
• responsabilitatea de a dezvolta si de a conduce o echipa de vanzari
• salariu si bonusuri atractive care rasplatesc vanzarile si rezultatele
• oportunitati de dezvoltare si traininguri de inalta calitate
• sansa de a concura, de a castiga si de a sarbatori performantele
• o cultura organizationala excelenta in care deciziile se iau rapid
• tichete de masa, asigurare medicala, 20% reducere la produsele JYSK

Aplica si ocupa-te acum de cariera ta!
Ai nevoie de mai multe informatii? Cunoaste un Director Adjunct Magazin accesand pagina cariere.jysk.ro.

JYSK is an international chain of stores with Scandinavian roots. It is a solid financial background that values dedicated hard, is a leader on the European market in all articles for the bedroom, the bathroom, the living room, the window and the patio. JYSK’s annual turnover is 3.58 billion EUR. The JYSK Group, owned by Lars Larsen, today consists of more than 2700 stores and 26,000 employees in 51 countries.

JYSK opened it’s first store in Romania in 2007, in Oradea, as part of JYSK Franchise. In 2013, JYSK Nordic takes over the business in Romania. Since 2014, the expansion of JYSK in Romania is rapid, with approximately 10 new stores opened each year. From 14 stores in Romania in 2013, JYSK reaches 68 stores and over 800 employees. In Bulgaria we have 26 stores. We are planning to open many more in the coming years.

We want to give our customers a great offer, optimal service, to be inspiring, down-to-earth and good colleagues.

Find more about us on: www.jysk.ro www.jysk.bg www.linkedin.com/company/jysk

www.cariere.jysk.ro

Ai aplicat
Expirat
Director Adjunct magazin Bucuresti Mihai Bravu  -  JYSK ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles