Publicat 02 Oct 2020 | Expiră 02 Nov 2020

Director adjunct - Brasov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asteptarile noastre:
- Sa ai abilitatea de a stabili obiective, delega sarcini si de a iti motiva colegii
- Sa fii o persoana independenta si cu initiativa, capabila sa ia decizii si sa isi asume raspunderea
- Sa fii flexibil si deschis la nou

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Vei maximiza oportunitatile de vanzari si rentabilitatea magazinului tau, prin atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari si KPI.
- Vei fi responsabil si vei coordona gestionarea, prezentarea, expunerea, aranjarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele companiei.
- Ii vei coordona si motiva pe membrii echipei tale, vei fi implicat in procesul de formare, instruire si evaluare al acestora, si vei crea o atmosfera propice performantei.

Noi iti putem oferi:
- Pachet salarial atractiv, format din parte fixa si parte variabila
- Bonuri de masa
- Discount special pentru produsele achizitionate din magazinele Smyk
- Zile suplimentare de concediu, in functie de vechimea in SMYK
- Posibilitati de dezvoltare profesionala prin participarea la traininguri de specialitate
- Posibilitati de promovare, atat in Romania cat si international.

SMYK All for kids este retailerul specializat în comercializarea de jucării, articole de puericultură, accesorii, îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru copii de la naștere până la vârsta de 14 ani și toate acestea „sub un singur acoperiș”.

SMYK All for kids oferă un portofoliu cu propriile sale branduri de haine - Cool Club, și de jucării - SMIKI – precum și multe mărci globale, cum ar fi LEGO, Hasbro, Mattel.

Cu siguranță vei găsi pentru copilului tău tot ceea ce îşi doreşte sau are nevoie!

Magazinele SMYK All for kids se găsesc în 4 țări sub acest brand, și sub brandul Spiele Max în Germania.

Expirat
Director adjunct - Brasov  -  Smyk All for kids SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles