de ani Fără Frică...

Publicat 28 Sep 2006 | Reactualizat 22 Oct 2006 | Expiră 29 Oct 2006

director achizitii

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoscator al pietei de print (offset, digital, indoor, outdoor) si productie publicitara.
Comunicativ, bun negociator, organizat, atent la detalii.

Descrierea jobului

Directorul de achizitii tine legatura cu furnizorii de productie publicitara, gaseste oferte, negociaza contracte, supravegheaza productia, preia produsele pe care le livreaza beneficiarilor.
Beneficii: salariu, masina, telefon mobil.

Descrierea companiei

Agentie de publicitate specializata in grafica si creatie.

Expirat
director achizitii  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles