de ani Fără Frică...

Publicat 17 Feb 2006 | Reactualizat 16 Mar 2006 | Expiră 20 Mar 2006

Director achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii universitare, de preferinta tehnice,
Limba engleza, nivel mediu,
Abilitati de lucru cu clientii, atitudine proactiva, spirit de initiativa, capacitate de lucru sub presiune,
Aptitudini de comunicare la toate nivelurile,
Abilitati de vanzare, bun negociator,
Simt de raspundere, spirit de initiativa,

Descrierea jobului

Analizeaza si dezvolta piata pentru produs,
Creeaza, dezvolta, implementeaza si controleaza procedurile interne necesare miscarii produsului in cazul fluxurilor interne,
Coordoneaza si sustine activitatile de promovare a produselor catre clienti (prin asistentii de vanzari),
Organizeaza, la nivelul Departamentului de Achizitii, comunicarea cu furnizorii, departamentele comerciale si serviciile suport si asigura din punct de vedere organizatoric buna derulare a contractelor si intalnirilor de negociere cu furnizorii.
indentifica si monitorizeaza piata de materii prime

Real Power Construct este o companie ce se ocupa cu producerea si distribuirea materialelor de finisaj interior .

Expirat
Director achizitii  -  R.P.C

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles