Director achizitii si sef magazin

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam persoane serioase si dedicate, cu experienta in comert, dispuse sa formeze o echipa puternica pentru un nou Cash&Carry in Brasov.

Descrierea jobului

Responsabilitati DIRECTOR ACHIZITII:
  • Identifica necesarul de aprovizionare;
  • Negociaza cu furnizorii preturile de achizitie, incheie contractele cu acestia;
  • Recomanda alegerea produselor;
  • Intocmeste si analizeaza cererile de oferta
  • Supervizeaza derularea contractelor
Responsabilitati SEF MAGAZIN:
  • Raspunde de aprovizionarea gestiunilor din magazinele companiei;
  • Raspunde de intocmirea comenzilor catre furnizori, tinand seama de stocurile existente;
  • Acorda asistenta tehnica sefilor de nivel si gestionarilor in ceea ce priveste calitatea produselor, marcare, etichetarea si functionarea.
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masa in valoare de 20 de lei/zi
  • Prime
  • Abonament medical
  • Dezvoltare profesionala si oportunitati de promovare

Cash&Carry este un sistem de magazine similiar depozitelor en-gross.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos