Director Achizitii Auto

Nicodem S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- experienta in domeniul achizitiilor auto
- limba engleza avansat ( scris + vorbit)
- atentie sporita la detalii
- capacitate de a lua decizii rapide
- responsabilitate , punctualitate si seriozitate

Descrierea jobului

- identificarea bunurilor de autovehicule ce fac obiectul achizitiilor
- licitatia in scopul cumpararii
- aducerea bunurilor in incinta societatii ( transportul se va realiza cu ajutorul furnizorilor de transport ) si constatarea acestora sa fie conform prezentarii pe online
- ofertarea catre departimentul de vanzari conform solicitarilor efectuate

Beneficii:

- bonusuri de performanta
- prime de sarbatori
- tichete de masa
- mediu de lucru placut
Oportunitate de incadrare intr-o companie stabila pe piata muncii.

Societatea comerciala SC NICODEM SRL a fost înfiintata în anul 2006 fiind organizata ca o societate cu raspundere limitata, obiectul de activitate al firmei fiind vânzarea autoturismelor second hand, precum si activitatea de transport auto.Societatea se aprovizioneaza cu marfuri, în principal, de la firme de leasing precum si din Uniunea Europeana, iar pietele de desfacere sunt in toate judetele tarii.

Publicat 24 iun. 2022 Expiră 9 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos