Publicat 13 Mar 2018 | Reactualizat 10 Apr 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Director Executiv

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai spirit antreprenorial, vrei sa fii prosper si apreciat intr-un mediu profesionist bazat pe valori?
Ai o curiozitate vie in ce priveste cresterea si dezvolatarea ta ca si om și creșterea performanțelor tale?
Vrei să crești și să ai participare la profit într-o firmă dinamică și creativă?
Iti dorești să contribui la dezvoltarea unor oameni eficient și productivi în echipa ta?

Dacă ai răspuns pozitiv la aceste întrebări te invitam să fii alături de noi în creșterea și scalarea afacerii noastre!

Calificari si calitati necesare:

  • Cel putin 5 ani de experienta intr-un post ce presupune managementul proiectelor, administrarea de bugete si coordonarea de echipe de vanzari ;
  • Capacitate de influentare si negociere;
  • Initiativa, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta;
  • Abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala si capacitatea de a mobiliza echipa printr-o atitudine deschisa si pozitiva;
  • Cunostinte tehnice in domeniul auto si cunoasterea pietei locale de service-uri auto – Avantaj;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational;
  • Permis de conducere cat. B si disponibilitate de deplasare.

Descrierea jobului

  • Participa la stabilirea strategiei organizatiei pe termen mediu si lung;
  • Coordoneaza si se implica direct in implementarea strategiei si a planului fiecarui proiect pentru a asigura rezultate optime;
  • Supervizeaza desfasurarea activitatilor planificate in functie de scopul, durata si bugetul stabilit, coordoneaza echipele de vanzari;
  • Defineste si aloca responsabilitati clare persoanelor din subordine, supervizeaza activitatea acestora in functie de obiectivele stabilite;
  • Sarcini administrative și de organizare, relaționare cu departamentele companiei;
  • Cunoaste in detaliu proiectele si posibilitatile de finantare pentru fiecare dintre ele si gaseste solutii optime de eficientizare a costurilor;
  • Se ocupa de aspectele financiar-administrative ale asociatiei;
  • Identifica noi oportunitati in acord cu viziunea organizatiei;
  • Raspunde de mentinerea si imbunatatirea sistemului de management;

Beneficii
Pachet salarial atractiv, negociat anual
Bonusuri anuale, in functie de performanta
Pregatire tehnica de specialitate, cu cei mai buni experți din domeniu,
Training-uri de dezvoltare a abilitatilor specifice activitatii
Program dinamic cu deplasări naționale și internaționale frecvente.

Cu o traditie de 14 ani, C&M Jeler dezvolta afacerile din domeniul auto si industrial prin gamele de produse inovative, prin demonstratii tehnice si training-uri specializate, precum si prin intelegerea provocarilor pietei si timpului. Suntem o companie cu prezenta nationala si dezvoltam parteneriate win-win cu clientii/partenerii nostri.
In C&M Jeler profesionalismul, spiritul antreprenorial si cultura bazata pe valori sunt cheia succesului nostru. Cea mai importanta investitie este in echipa noastra de campioni. Te invitam sa fii parte a succesului nostru !

Expirat
Director Executiv  -  C&M Jeler