Publicat 14 Iul 2021 | Reactualizat 28 Iul 2021 | Expiră 13 Aug 2021

DIGITAL MARKETING SPECIALIST

1 post

Candidatul ideal

  • Cunostinte foarte bune de limba romana si engleza;
  • Experienta in realizarea de continut;
  • Cunostinte foarte bune PC – Word, Excel, PowerPoint;
  • Cunostinte avansate de utilizare a programelor de editare grafica (Ex: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign);
  • Cunostinte medii de utilizare a unui program de editare video (Ex: Adobe Premiere);
  • Experienta profesionala anterioara intr-un rol similar /copywriting;
  • Experienta in utilizarea platformelor sociale (Facebook, Youtube, Instagram si LinkedIn);
  • Cunostiinte agronomice sau cunostinte de marketing si/sau comerciale in domeniul utilajelor sau echipamentelor pentru agricultura – constituie un avantaj.
Profil Candidat
  • Persoana analitica, autodidacta, creativ si cu o gandire out-of-the-box;
  • Autonom, organizat, atent la detalii;
  • Orientat spre solutii, proactiv;
  • Tech-savvy.

Descrierea jobului

  • Responsabil cu imaginea brandului companiei in mediul intern si in mediul extern al companiei;
  • Redacteaza si creaza continut text si vizualuri relevante pentru diferite medii conform planului de campanii si in linie cu branding-ul companiei;
  • Redacteaza script-ul pentru clipurile de promovare;
  • Identifica preferintele audientelor de pe diverse canale de comunicare si adapteaza mesajul in functie de acestea;
  • Genereaza teme si idei pentru canalele de comunicare pe care le gestionam;
  • Contribuie la strategia de comunicare si promovare a campaniilor online;
  • Creeaza campanii platite social media, masoara performantele campaniilor si aduce imbunatatiri;
  • Realizeaza, verifica si aproba brosurile, flyerele si alte materiale de promovare.
Beneficii
  • Salariu motivant, la care se adaugă bonusuri, prime de fidelitate și de performanță;
  • Beneficii : tichete de masă, asigurare de viață și de sănătate, Bookster;
  • Reduceri la abonamente : WorldClass, 7 Card, Sensiblu;
  • Formare profesională în concordanță cu noutățile din domeniu;
  • Transport asigurat pe ruta Bucuresti - Mogosoaia si retur.

Parte a grupului francez Monnoyeur, cu o retea de birouri extinsa in 9 tari din lume, IPSO Agricultura reprezinta compania numarul 1 de masini si utilaje agricole. Pe piata din Romania, compania este prezenta pe piata utilajelor agricole din anul 1996, oferind solutii integrate producatorilor agricoli, de la piese de schimb, service in camp, pregatirea operatorilor, optimizarea si monitorizarea flotei de utilaje si pana la solutii de finantare adaptate nevoilor acestora.

Cu o experienta de peste 20 de ani in domeniul agriculturii si 520 de angajati in 8 centre regionale, Ipso Agricultura isi pastreaza pozitia sa de lider pe piata din Romania. Printre marcile de top din portofoliu Ipso Agricultura se numara branduri de top, precum: Bednar FMT, Kuhn ( cu o experienta de 180 de ani in fabricarea utilajelor agricole ), Manitou ( lider in fabricarea incarcatoarelor telescopice), Bednar FMT (parte a grupului STROM Centre, unul dintre cei mai mari fabricanti si distribuitori de utilaje agricole din Europa Centrala), Fliegl, Pichon, Perard (nume de referinta in mediul agriculturii mecanizate, furnizor de remorci de transbordare si remorci de imprastiat ingrasaminte chimice ), Kemper, Zurn, Geringhoff, Grasdorf, Laforge, Pellenc, Bauer, Rivulis Irrigation si multe altele. De asemenea, IPSO Agricultura este importator unic autorizat al masinilor si utilajelor John Deere, cel mai mare producator de utilaje agricole la nivel mondial, oferind fermierilor din Romania o gama completa de tractoare, combine de recoltat, prese de balotat, masini de erbicidat, utilaje de cultivare si sisteme de management agricol.

Daca esti o persoana motivata, ambitioasa si dornica sa evoluezi intr-un mediu exigent, divers si stimulativ, ai o atitudine deschisa spre invatare si poti da dovada de implicare si responsabilitate, vino sa cresti impreuna cu IPSO Agricultura. Valorile noastre sunt si valorile tale.

Alatura-te echipei IPSO si hai sa ducem agricultura la urmatorul nivel!

DIGITAL MARKETING SPECIALIST  -  SC IPSO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles