Digital Marketing Specialist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Noi suntem:

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Ce facem noi pentru tine:

- Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania;
- Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional;
- Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute (bonusuri de performanta si fidelitate);
- Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal;
- Oferim posibilitati reale de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?

- Vei planifica si implementa programele de digital marketing in concordanta cu obiectivele de marketing si vanzari ale companiei;
- Vei crea si planifica fluxurile campaniilor de marketing in relatie cu toate canalele digitale: newsletter, website, social-media;
- Vei alcatui si corela un plan media pentru canalele sociale;
- Vei dezvolta noi metode de imbunatatire a rezultatelor SEO, vei mentine si imbunatati vizibilitatea website-ul companiei in raport cu obiectivele companiei;
- Vei utiliza analizele web pentru a stabili punctele de referinta si raportare pentru succesul campaniilor de marketing si vei furniza date analitice asupra eficientei campaniilor online;
- Vei monitoriza traficul si vei introduce date pentru realizarea unor rapoarte si statistici zilnice, lunare si anuale.
- Vei dezvolta strategii in accord cu fiecare canal digital.

Daca ai:

- experienta anterioara in administrarea unor site-uri online, pagini sau grupuri de Facebook,
- cunostinte in tehnologii, SEO, publicitate online,
- cunostinte tehnice referitoare la analize web si instrumente de monitorizare
- nivel foarte bun de organizare, proactivitate, si analiza,
- nivel ridicat de comunicare si creativitate,
- nivel avansat de Limba Engleza,
- competente avansate de utilizare Pachet Office.

Aplica cu incredere!
Este momentul pentru un job bun!

De peste 20 ani, lanțul de magazine PROFI se dezvoltă continuu, in ritm accelerat. În 2020 a depășit pragul de 1.400 de magazine în peste 650 de localități, și urmează să deschidă sute de noi magazine in fiecare dintre urmatorii ani. PROFI este cel mai mare angajator privat din Romania, cu o echipă dinamică, flexibilă și ambițioasă, formată din peste 21.000 de colegi. Susținem dezvoltarea și creșterea armonioasă a companiei PROFI prin identificarea de noi membri, deschiși, implicați și dornici să se dezvolte profesional într-un mediu competitiv. Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem!

Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 2 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos