Digital Marketing Specialist

RADBURG - 1 poziție
Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Familiar cu procesele de proiectare creativă, înțelegerea designului web/interactiv, UX şi UI;
Familiar cu sistemele de comerț electronic (WooCommerce);
Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Premier.
Cunoştinţe solide de: SEO, Google Ads, Google Analytics, Facebook Analytics.
Abilități excelente de organizare şi planificare;
Multitasking și comunicare excelentă;
Proactiv şi autodidact;
Flexibil şi adaptabil;
Cunoştinţe avansate de limba engleză (scris și vorbit);

Constituie un avantaj dacă ai cunoştinţe în:
Amazon Marketplace
Emag Marketplace

Descrierea jobului

*Jobul nu este remote.*

Crearea campaniilor promoționale și a altor materiale pentru website și rețele sociale.
Creați reclame statice și animate pentru suporturi media plătite și organice, inclusiv GIF-uri animate folosind suita Adobe sau alte instrumente similare.
Crearea videoclipurilor pentru lansări de produse, studii de caz și comunicări interne.
Stocarea fișierelor create in arhive asigurandu-se ca alți colegi de departament se pot folosi de ele.
Finalizarea proiectelor conform programului pentru a susține eforturile de vânzări și marketing.
Menținerea la curent cu cunoștințele și tendințele de proiectare.

Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Telefon și laptop de serviciu
  • Birou în zona centrală
  • Bonusuri de performanță
  • Pregatire/traininguri de specialitate
  • Lucru într-un mediu tânăr și amabil
  • Posibilitate de avansare

RADBURG este rezultatul celor peste 20 de ani de activitate ai companiei noastre, unic producător naţional de top pe plan extern implicat în procesul de reconstruire a anvelopelor. Acest aspect este cu atât mai important deoarece intreaga noastră producţie se bazează pe proceduri extrem de bine fundamentate şi pe un proces de urmărire a calităţii dezvoltat de-a lungul timpului. Compania noastră s-a bucurat de o dezvoltare tehnologică şi comercială intensă şi rapidă astfel încât a devenit un exportator important către pieţe externe.
Apelând permanent la cea mai avansată tehnologie dar şi la experienţa acumulată în anii de activitate în domeniul de reconstruire al anvelopelor, specialiştii noştri au ajuns la performanţa de a putea propune pieţei anvelope la un standard de calitate similar anvelopelor noi dar cu un preţ mai mic.

Publicat 26 iun. 2021 Expiră 26 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos