Publicat 20 Ian 2021 | Reactualizat 17 Feb 2021 | Expiră 20 Feb 2021

Digital Marketing Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem în căutarea unui nou membru al echipei pentru care cuvântul digital este un mod curent de a gândi, comunica și lucra. Creativitatea, dorința de perfecționare prin formare continuă, agilitatea si pasiunea pentru ceea ce facem, ne definesc și ar trebui să te definească și pe tine.

Dacă ești în căutarea unui mediu care să-ți ofere posibilitatea de dezvoltare în actualul context al transformării digitale și consideri că poți contribui cu experiența și energia ta la dezvoltarea unor proiecte unice, te asteptam sa ni te alaturi.

Principalul criteriu de selecție: digital mindset

  • Experiență în elaborarea de strategii de marketing online;
  • Tehnici de comunicare și elaborare a mesajelor;
  • Cunoșterea caracteristicilor definitorii ale fiecărui instrument de publicitate;
  • Capacitatea de planificare, organizare, monitorizare a resurselor, în vederea atingerii obiectivelor setate;
  • Cunostiințe legate de SEO/SEM, afiliere, factori de clasificare si fundamentele marketingului motoarelor de cautare;
  • Cunoștințe despre principalele canale de marketing digital (Facebook, Instagram, Google Ads, Rețeaua de display Google, platforme de retargeting )
  • Cunostiinte despre analizele web si instrumente de monitorizare;
  • Cunostinţe despre principiile de automatizare a marketingului (Marketing Automation)
  • Cunoașterea inițiativelor de marketing organic (blog, publicitate nativă ), marketing influencer și marketing afiliat
  • Experienta în administrarea rețelelor de socializare business, publicitate online
  • Cunoștințe excelente Microsoft Office - în principal Excel si PowerPoint
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă

Descrierea jobului

Participă la elaborarea si implementarea strategiei de marketing: elaborează materiale de comunicare/promovare, anunțuri, articole, broșuri, obiecte promoționale;
Realizeză rapoarte/analize/evaluări specifice;
Gestionează paginile web și conturile social-media ale companiei;
Colaborează cu agențiile externe de marketing și PR.
Administrează relațiile cu furnizorii de servicii media și organizare evenimente.
Colaboreaza cu echipa IT

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Bookster
  • Abonament medical clinica privata
  • Abonament 7card / Pensie privata

Descrierea companiei

CINE SUNTEM?

SelfPay este compania fondată în anul 2009, care oferă o metodă simplă şi rapidă de efectuare a plăţilor electronice prin cea mai mare rețea de terminale de tip self-service din România.

VALORILE NOASTRE?

Credem mult în ceea ce facem și construim totul pe baza unor lucruri esențiale pentru noi:

ÎNCREDERE: Oferim clienților noștri servicii de calitate pe care se pot baza; ONESTITATE: Oferim clienților noștri transparență și securitate la fiecare nivel; APROPIERE: Oferim clienților noștri servicii la îndemână și suportul de care au nevoie; CREATIVITATE: Oferim clienților noștri servicii inovatoare care să le facă viața mai ușoară; AGILITATE: Oferim clienților noștri servicii mereu adaptate celor mai noi tehnologii; PASIUNE: Oferim clienților noștri servicii în dezvoltarea cărora ne-am implicat cu totul.

Expirat
Digital Marketing Specialist  -  SELFPAY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles