Publicat 24 Iul 2021 | Reactualizat 21 Aug 2021 | Expiră 24 Aug 2021

Digital Marketing Specialist (Junior/Mid/Senior)

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă TU EȘTI o persoană:
- pasionată de marketing și vrei să înveți mereu lucruri noi din domeniu
- organizată și harnică
- atentă la detalii și scrii texte coerente și fără greșeli
- care caută mereu să aibă un impact mai mare și să lucreze pe lucruri interesante

Dacă TU AI:
- experiență profesională de minim 1 an sau ești proaspăt absolvent

Atunci aplică pentru poziția de Digital Marketing Specialist

Primești puncte bonus dacă ai experiență pe unul dintre domeniile:
- Copywriting
- Email marketing
- Paid Ads (Facebook/Google)
- Community management
- Wordpress / funnel building

Descrierea jobului

Cerințe

  • Experiență profesională - minim 1 an sau proaspăt absolvent
  • Scrii texte coerente și fără greșeli în română și engleză
  • Utilizare Google Drive - nivel mediu
  • Înveți și te adaptezi repede la tot ce ține de tehnologie
Responsabilități
În funcție de experiența ta și aria pe care vrei să te dezvolți vei lucra pe o parte din următoarele:
  • Crearea și analiza performanței campaniilor pe social media (Facebook, Instagram, YouTube, etc.)
  • Crearea și analiza performanței campaniilor de email
  • Google/Facebook ads - creare și optimizare
  • Gestionarea și creșterea comunității noastre de pe Facebook și Reddit
  • Creare și editare de funnel-uri de pe Wordpress și Clickfunnels
  • Realizare de materiale foto/video

Beneficii:
- Lucrul alături de specialiști ce au colaborat cu Google și Facebook și care au creat un business de succes de la 0
- Lucrul pentru una dintre companiile de top din România în domeniul educației IT
- Mentorat de specialitate de la experți de top la nivel mondial și național din domeniul marketingului
- Faci parte dintr-o echipă de profesioniști în domeniu; mediu de lucru dinamic care te ajută să te dezvolți
- Atmosferă de lucru placută, lucrăm serios, dar facem multe glume și suntem cu zâmbetul pe buze; feedback constructiv
- Venit net începând de la 2500 de lei (dacă ești junior)
- Oportunități reale de promovare în funcție de experiență și performanță
- Lucrezi pentru o companie care schimbă în bine viața clienților. Iată câteva recenzii ale clienților noștri pe pagina WellCode păreri

Dornici de a schimba lumea, serioși, pasionați de muncă și de progres. Așa ne caracterizăm echipa pe scurt, la locul de muncă. Pasiunea pentru ceea ce facem vine din dorința de a îmbunătăți viețile oamenilor, de a le arăta că pot obține libertate și împlinire la job. Suntem foarte exigenți atunci când vine vorba de extinderea echipei și căutăm oameni cu aceleași valori și credințe ca ale noastre. Disciplina, punctualitatea și dorința de dezvoltare sunt unele dintre cele mai importante valori ale fiecărui membru al echipei WellCode.

Expirat
Digital Marketing Specialist (Junior/Mid/Senior)  -  WellCode

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles