Publicat 09 Ian 2015 | Reactualizat 23 Ian 2015 | Expiră 27 Ian 2015

digital copywriter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atelieru is scouting for young talents!

Esti creativ, ​ai textele la indemana si vrei sa lucrezi intr-o echipa tanara si ambitioasa? Atunci vrem sa te cunoastem!

Descrierea jobului

Cautam om de Social Media care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- colaboreaze cu Social Media Manager si sa participe la actualizarea paginilor de Facebook, Twitter si LinkedIn
- are o prezenta activa in comunitatile online, intelege platformele sociale si ai experienta publicarii continutului si a managementului paginilor de Facebook, LinkedIn, Twitter, Youtube, WordPress;
- are skill-uri de creare continut si editare;
- este creativ, atent la detalii, analitic si organizat;
- are Powerpoint, Word & Excel skills;

Expirat
digital copywriter  -  Atelierul de Internet SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles