Digital Account Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Minim 2 ani experienta in domeniu
  • Studii superioare absolvite / in curs de absolvire SAU self-educated, pasionat(a) de domeniu
  • Abilitati in comunicare, relationare, organizat(a), dinamic(a), atitudine pozitiva.
  • Familiarizat(a) cu platforme si instrumente digitale diverse
  • Dorinta de a progresa pe plan profesional, de a isi dezvolta noi skill-uri

Descrierea jobului

Exemple de taskuri:

- Editare platforme open-source CSM sau custom
- Editare layout (ex. macheta postare Social Media)
- Editare primara (continut media pentru postari Social Media)
- Content management in blog/ website (ex. adaugare/ excludere foto, continut text)
- Comunicare cu persoanele implicate in proiect, din partea clientului (colectare info, corectare, comunicare cu manager de proiect).
- Raspuns la mail/ mesaje (raspunsuri standard la o serie de intrebari – ce depaseste nivel de competenta escaleaza catre project manager).
  • Coordonarea cu celelalte departamente in vederea contractarii / finalizarii proiectelor in curs de derulare;

Job on-location, full time.

Alte beneficii:
  • Programul de munca poate fi flexibil (in functie de caz). Altfel, ne desfasuram activitatea intre 10:00 - 18:00, L - V.
  • Fara overtime. Nu continuam pe Whatsapp, mail sau telefonic munca - dupa ora 18.
  • Bonusuri pentru proiecte de amploare
  • Crestere periodica (ex. 3 luni + 8 %, 6 luni + 12% etc)
  • Transport gratuit
  • Asigurare privata
  • Cursuri diverse pentru dezvoltare profesionala, in domeniul digital
  • Posibilitate masina de firma (dupa o anumita perioada)
  • Alte tipuri de beneficii (ex. ore libere pentru examene/ scoala soferi)

Descrierea companiei

Cine suntem: - agentie digitala.
Ce facem: web design & development, SEO, PPC Ads, branding & comunicare.

Punct de lucru in Bucuresti.
Clienti din RO dar si zona UE, USA.
Am actionat ca agentie digitala full-service (implicati de la procesul de naming brand, logo design, branding extins, web development, promovare, Social Media management) sau colaborator punctual (ex. audit SEO punctual).

Avem experienta, resurse si optimism. Suntem o firma flexibila si dinamica - e loc de crestere reala pentru toata lumea. Ne straduim in permanenta sa fim rezonabili si obiectivi. Ne dorim o colega/ un coleg cu care sa impartasim valori comune. Daca tu crezi ca sunt sanse sa fii "a good fit", da-ne un semn.
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos