de ani Fără Frică...

Publicat 11 Dec 2007 | Reactualizat 09 Ian 2008 | Expiră 11 Ian 2008

Dezvoltator Oracle

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte solide de Oracle SQL si Oracle PL/SQL
- cunostinte de Oracle Forms & Reports
- abilitati foarte bune de comunicare

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- dezvoltator de aplicatii bazate pe tehnologie Oracle
- colaboreaza direct cu departamentele de testare/implementare/consultanta
- documenteaza produsele dezvoltate conform unor standarde
- este detasat in cadrul companiei client in Bucuresti

Oferta (bonusuri, beneficii):
- pachet salarial motivant
- cazare asigurata pentru persoane din afara Bucurestiului
- mediu de lucru placut
- tehnologii si solutii de business de ultima ora

Perfect Solution este o firma cu capital integral romanesc, specializata in vanzarea, implementarea si customizarea de aplicatii.

Expirat
Dezvoltator Oracle  -  SC Perfect Solution SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles