Publicat 31 Mai 2020 | Expiră 08 Iun 2020

Dezvoltare proiect

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ambitie, preocupat de dezvoltare personala si profesionala

Descrierea jobului

Dezvoltam un proiect și suntem în căutarea de parteneri care să participe la extinderea sa.
Pentru a obține rezultate, este nevoie de o implicare de 6-10 ore pe săptămână, de acasă, desfășurând activități pe Internet. Este o oportunitate de luat in calcul mai ales in circumstanțele actuale.
Aștept răspunsul dumneavoastră pentru a vă trimite informații.
Să auzim numai de bine!
Schimband cultura, poti schimba totul.

Compania noastra dezvolta proiectului NetWin in domeniul e-Network [email protected] e-ul de la e-Network [email protected] are două semnificații. Prima este că întreaga activitate se poate desfășura pe internet. A doua vine de la eco, una din preocupările acestui proiect fiind promovarea unei economii ecologizate, unde principiile ecologice devin și principii fundamentale în dezvoltare.

Expirat
Dezvoltare proiect  -  ARNET srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles