Developer React / React Native

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Cunoașterea bunelor practici in React si React Native si angajamentul de a le urma
- 2+ ani experienta in programare web și / sau în dezvoltarea aplicatiilor mobile in React / React Native
- Cunoștințe Firebase sau disponibilitatea de a și le însuși
- Respectarea principiilor de lucru in programare
- Atenție la detalii

Descrierea jobului

Dorim să digitalizam domeniul imobiliar și să construim un software care să faciliteze tranzacțiile imobiliare.
Ne propunem ca împreuna cu managerul de proiect să:
- construim un sistem software de gestionare a tranzacțiilor imobiliare;
- lucram constant la îmbunătățirea aplicațiilor construite;
- dezvoltăm soluții web si mobile pentru utilizatori.

Beneficii:
Oportunitate de a lucra la un proiect nou și amplu
Salariu motivant.

CAPITAL IMOBILIARE® – un brand S.C. CAPITAL IMOWORK S.R.L. – este o agenție imobiliară care activează cu succes pe piața imobiliară din Cluj-Napoca, România.
Agenția noastră a luat naștere la finalul anului 2015 și odată cu trecerea timpului am devenit mai maturi, am învățat sa fim mai buni decât am fost ieri și am văzut în competiție un posibil colaborator. Ajunși în anul 2021, după o creștere constantă, am deschis al doilea birou; în prezent suntem o echipă formată din peste 35 de membri, organizați pe departamente astfel încât fiecare broker imobiliar să ofere servicii de calitate clienților săi și, de asemenea, să-și atingă țelurile propuse.

Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 20 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos