Publicat 20 Iun 2019 | Expiră 21 Iul 2019

Detectiv Paticular

Confidential
4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societate investigatii private, cu capital integral romanesc, recruteaza:

1) Detectiv particular, atestat in baza legii 329/2003.

Cerinte minime:

a) Experienta profesionala minim 6 luni. (Recomandarile reprezinta un avantaj)

b) Disponibilitate la deplasari saptamanale in tara.

c) Permis de conducere categoria B.

d) Autoturism propriu (cu decontari din partea societatii).

e) Buna cunoastere si utilizare a gramaticii limbii romane.

f) Rezistenta la stress.

g) Disponibilitate la program prelungit.

h) O buna cunoastere a pachetului MS OFFICE si a uneltelor de research.

i) Integritate, loialitate si discretie.

* Folosirea instrumentelor proprii, specifice desfasurarii activitatilor, reprezinta un plus si se va negocia ca atare.

2) Detectiv particular practicant, fara atestat, in vederea pregatirii profesionale in cadrul societatii noastre, pentru obtinerea atestatului de detectiv particular, in baza legii 329/2003.

a) OBLIGATORIU - Studii universitare finalizate cu diploma de licenta.

j) Cunostinte de baza a instrumentelor audio-video.

* Detectivul practicant va urma o perioada de pregatire de 3 luni, in cadrul societatii noastre, urmand ca, la finalul acestei perioade, sa sustina examenul de atestare profesionala.

Descrierea jobului

Domeniul de activitate: Antifrauda.

Activitati: Specifice de supraveghere si investigatii.

Raportari: Zilnice, saptamanale si lunare.

Pentru ambele posturi oferite de societatea noastra se ofera:

* Pachet salarial atractiv.

* Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

* Bonusuri in functie de performante.

* Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara, in plina ascensiune.

Compania noastra se mandreste cu angajati cu o experienta de peste 10 ani in materie de investigatii private si supraveghere, ce au dobandit o maturitate profesionala si isi asuma practicarea profesiei conform Legii 329/2003, republicata si a HG 1666/2004 privind aplicarea Legii 329/2003.

Agentia desfasoara activitati in domeniiile: investigatii private, managementul riscului, antifrauda, protectie impotriva scurgerilor de informatie etc.

Expirat
Detectiv Paticular  -  Confidential