Publicat 20 Ian 2015 | Reactualizat 28 Ian 2015 | Expiră 21 Feb 2015

designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum ne imaginam noi colegul sau colega ideala:

Creativ nastrusnic, dar adaptat realitatii contemporane;
Utilizeaza cu lejeritate programe specifice de design;
Comunicativ si simpatic, atat in interiorul echipei, cat si in relatia cu clientii nostri;
Sa aiba spirit de initiativa, sa fie energic si punctual in abordarea proiectelor care i se atribuie.

Descrierea jobului

Echipa Art Decor House se mareste!

Cautam un designer talentat, cu ceva experienta in domeniu si cu multa pasiune si pofta de munca.

Ce vei gasi in biroul Art Decor House:
O echipa de oameni pasionati de design si amenajari interioare, avand cativa ani buni de experienta in domeniu;
Un mediu de munca pozitiv, intr-o echipa relativ restransa, care te va sprijini la nevoie;
Salariu fix, plus bonusuri in functie de performanta.

ART DECOR HOUSE Cluj Napoca este o noua idee pentru cei care au nevoie de o echipa de adevarati experti in arta decoratiunii pentru locuinte. De ce ne permitem sa ne numim experti? Desi proiectul este nou, echipa are o activitate vasta in domeniu, experienta noastra fiind sustinuta printr-un portofoliu de mobila pe masura.
Activitatea noastra principala reprezinta realizarea de mobilier la comanda. Prin indeplinirea procesului complet – design, proiectare, productie si montaj – putem garanta ca mobilierul la comanda ART DECOR HOUSE indeplineste cele mai inalte standarde de calitate.

Expirat
designer  -  art decor concept design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles