de ani Fără Frică...

Publicat 26 Mai 2008 | Reactualizat 24 Iun 2008 | Expiră 26 Iun 2008

DESIGNER WEB / GRAFICIAN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SYNAPTIC cauta noi colegi.
Avem nevoie de un ochi ager si de o mana ferma (pe mouse!) care sa ne faca dependenti de ideile tale creative, de combinatiile de culori si fonturi si care sa aduca uimire pe fata clientilor

Descrierea jobului

Cerinte in ordinea importantei:
- creativitate utila pe web
- cunostinte in machetarea web si design orientate spre utilizatorul final
- cunostinte de teoria culorilor si branding corporate.
- intelegere a conventiilor web si cunoasterea celor mai bune metode de optimizare si performanta a siteurilor.

Trebuie sa stii unul din programele:
Macromedia Fireworks, Adobe Photoshop, Corel Draw

Ne-ai uimi si mai tare cu:
HTML, CSS, Javascript
Flash, PHP sau ASP.net

Program flexibil
Echipa profesionista care lucreaza cu ultimele tehnologii in domeniu
Salariu motivant

SYNAPTIC este o companie software a carui scop este de a dezvolta solutii inovative care sa permita mediului de afaceri de a functiona mai eficient scazand costurile de operare si maximizand comunicarea.

SYNAPTIC este dezvoltatorul solutiilor din gama Iluminis, Iluminis CP - solutii de facturare mobila, Iluminis POS - solutii de vanzare cu case de marcat, Iluminis Help Desk - solutie integrata online care, Iluminis PRU - managementul costurilor de telefonie, Iluminis Invoice - prima aplicatie de facturare gratuita, Iluminis CRM - managementul relatiei cu clientii. SYNAPTIC este producatorul celui mai puternic sistem romanesc de management al continutului web Content Grinder ajuns la versiunea a 3-a.

Mai multe informatii pe www.iluminis.ro si www.synaptic.ro

Expirat
DESIGNER WEB / GRAFICIAN  -  SYNAPTIC SYSTEMS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles