de ani Fără Frică...

Publicat 18 Sep 2008 | Reactualizat 17 Oct 2008 | Expiră 19 Oct 2008

Designer / Web designer

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bune cunostinte de Flash / Dreamweaver / Photoshop / CorelDRAW cu experienta dovedita de minimum 2 ani.
Imaginatie / Creativitate !
Cunostinte HTML, CSS, JavaScript, AJAX.

Cunostinte bune de limba franceza.

Descrierea jobului

Creare de elemente grafice specifice, machetare si optimizare pagini web

Implicare in faza de analiza si studiu, propuneri machete, studiu ergonomie.

* Pachet salarial competitiv (bazat pe competenta si rezultate)

* Tichete de masa.

* Asigurare medicala privata.

* Certificari Microsoft platite de firma.

* Mediu de lucru placut, dinamic si stimulativ.

* Dezvoltarea carierei intr-o echipa de profesionisti !

! Primã de instalare la angajarea persoanelor din alte localitati !

BELER SOFT este o societate Franco - Romana ce furnizeaza la un standard inalt, servicii si solutii de analiza, design si implementare software.

Compania noastra dezvolta de 14 ani software profesional intr-o mare varietate de domenii :

  • banci / finante
  • administrare (e-government)
  • gestiune comerciala
  • sanatate
  • media ...

Tehnologii : Microsoft .Net Unix / Java.

Contact: office@belersoft.ro

Expirat
Designer / Web designer  -  BELER SOFT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles