Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

DESIGNER PROIECTARE 3D

1 post

Candidatul ideal

Societate comerciala din ORADEA specializata pe vanzari gresie- faianta, angajeaza designer pentru proiectare 3D.

Descrierea jobului

Cerinte :

-studii superioare (obligatoriu in arhitectura/ design interior)
-reprezinta un avantaj experienta in domeniu
-cunosterea avansata a unui soft CAD
-capacitate de comunicare, organizare si lucru in echipa
-inventivitate, creativitate, simt spatial, precizie, capacitate de invatare
-limba engleza si eventual italiana
-concepe in format 3D(randari) proiectele de gresie-faianta pe baza discutiilor cu clientii

Descrierea companiei

Se ofera salariu motivant si bonuri de masa

Asteptam CV-uri pe adresa de mail : viadia95@yahoo.com

DESIGNER PROIECTARE 3D  -  VIADIA IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles