Designer / Proiectant mobilier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne extindem activ și suntem în căutare designerilor de mobilier și a proiectanților creativi!
Activitatea noastră de bază este reprezentată de crearea mobilierului pentru bucătării la comandă.
Conceptul Bismobil Kitchen integrează un design deosebit, modern sau clasic pentru toate gusturile.
Mobilierul la comandă marca Bismobil Kitchen îndeplinește cele mai înalte standarde și pune accentul pe calitatea produselor și creativitatea proiectelor.

Vino în echipa Bismobil Kitchen! Aici te vei bucura de un viitor asigurat!

Ce așteptări avem de la tine?
  • Cunoașterea programelor specifice domeniului proiectării mobilierului (AutoCAD, KitchenDraw, CorelDraw, SketchUp, 3ds Max);
  • Experiență în proiectarea/desenarea mobilierului;
  • Bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile tale?
  • Întocmirea propriu-zisă a proiectului de mobilier;
  • Propunere de soluții și consilierea clienților;
  • Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi
  • politicile comerciale aplicate în cadrul companiei;
Ce ofertă avem pregătită pentru tine?
  • Lucrul în cadrul unei echipe tinere aflate în plină dezvoltare;
  • Salariu motivant și bonusuri în funcție de performanță;
  • Instruire zilnică (Programe de dezvoltare și training);
  • Perspective reale de creștere de la un nivel profesional la altul;
  • Asigurarea unui mediu de lucru plăcut și motivant;
Vrem să te cunoaștem!

Dacă îţi dorești să te implici în proiecte inovatoare și să îţi dezvolţi cariera într-o echipă tânără și dinamică, trimite-ne cv ul tau!

Suntem compania care produce mobilă de bucătărie realizată în baza unui design individual, oferind servicii și produs de cea mai înaltă calitate. Noi, îmbinăm pasiunea, creația și calitatea!
În procesul de producere a mobilei este implicată o echipă de peste 160 de persoane.
Showroomul din Chișinău este dotat cu bucătării în diverse stiluri și completări expuse pentru comoditatea și confortul clienților, de asemenea, avem 4 ateliere de producere echipate cu tehnologii de prelucrare de ultimă generație.
Compania Bismobil Kitchen este lider pe piața din Republica Moldova în domeniul producerii de bucătării personalizate, realizate la comandă.
Din 2020 cucerim ambițios și piața din România cu o rețea planificată de 50 showroom-uri până la finele anului 2022. În prezent avem deschise 8 showroom-uri pe întreg teritoriul României, iar treptat urmăm scopul de a ne extinde în cât mai multe țări din Europa.

Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 6 dec. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos