Publicat 11 Ian 2021 | Reactualizat 08 Feb 2021 | Expiră 11 Feb 2021

DESIGNER / PROIECTANT MOBILIER

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Denumirea postului: DESIGNER / PROIECTANT MOBILIER

Cerinte minime ale postului:
-constituie avantaj studii superioare de design interior / arhitectura / tehnice;
-nivel mediu / avansat in operare PRO 100 sau SketchUp;
-cunostinte calcul tabelar Excel;
-experienta relevanta in domeniul mobilierului;
-cunoasterea aprofundata a accesoriilor de mobila (Blum, Grass, Hetich, Hafele, Sevrol, Slider, Galex, Linea etc.)

Descrierea jobului

Obiectiv: Proiecteaza si oferteaza mobilier urmarindu-se ca mobilierul sa fie calitativ din punct de vedere a solutiilor tehnice si a materialelor, executat la timp, integral cantitativ, conform cu proiectul, in costuri.

RESPONSABILITATI:
1. Realizarea de releveu;
2. Intocmirea propriu-zisa a proiectului de mobilier: plan mobilare, vederi, sectiuni, axonometrie, eventual randari;
3. Intocmirea ofertelor de pret;
4. Predarea proiectului catre departamentul productie;
5. Reprezinta compania, cand se impune, la receptia lucrarilor;
6. Intretine pe toata durata desfasurarii proiectului o buna comunicare cu clientii;
7. Preocupare constanta pentru actualizarea cunostintelor legate de materiale, accesorii, tehnologii, design;
8. Construieste un portofoliu de clienti pe care il imbunatateste permanent.

BENEFICII:
- Salariu motivant;
- Comision la vanzare;
- Formare profesionala;
- Auto disponibil pentru deplasarea la clienti.

Compania CASA NORA are 18 de experienta in productia de mobilier la comanda pentru spatii publice si rezidentiale
In decursul timpului, ne-am castigat prestigiul de a fi parteneri reali ai clientilor in a transforma casa acestora in acasa. Provocarile clientilor devin pentru noi idei transferate in proiecte pentru care cautam cele mai eficiente metode de transpunere in realitate.
In realizarea mobilierului utilizam accesorii de calitate, adaptate la cerintele clientilor nostri. Utilizam PAL, MDF (infoliat sau vopsit), lemn masiv, printuri personalizate, sticla vopsita, ratan natur, bambus, panouri pentru placari, riflaje ...
CASA NORA s-a impus prin calitate, flexibilitate, integrarea ultimelor tendinte in produsele propuse.
Prin trimiterea CV-ului dvs in cadrul acestui anunt, sunteti de acord cu prelucrarea datelor dvs personale conform normelor GDPR.

www.casanora.ro

Expirat
DESIGNER / PROIECTANT MOBILIER  -  CASA NORA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles