de ani Fără Frică...

Publicat 13 Aug 2008 | Expiră 13 Sep 2008

Designer prelucrare imagini Adobe Photoshop

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent al Facultatii de Arta, Informatica;
- bune cunostinte de design, fonturi, machetare;
- abilitati de corectie a culorilor si retus;
- bun cunoscator al programelor de grafica - pachetul Adobe, in special Photoshop;
- creativitate;
- originalitate;
- capacitate de respectare a deadline-urilor;
- cunostinte avansate de management al culorilor

Descrierea jobului

- procesare imagini din punct de vedere tehnic si artistic;

Portofoliul de lucrari (de preferinta, in format electronic) este necesar la interviu;

Descrierea companiei

www.serimage.ro
Producator in sectiunea A.T.L. & Indoor & Promotionale din domeniul Publicitate

Expirat
Designer prelucrare imagini Adobe Photoshop  -  SERIMAGE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles