Publicat 20 Sep 2016 | Expiră 22 Oct 2016

Designer mobilier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- obligatoiu sa mai fi lucrat in domeniul mobilei (va rog nu aplicati daca nu indepliniti aceasta conditie!)
- sa fie pasionat de creatie si design
- sa aiba cunostiine in utilizarea programelor de design 3 D
- sa aiba cunostinte de montaj mobila
- sa aiba abilitatea de atingerea obiectivelor in deadline
– sa aiba abilitati de lucru atat in echipa, cat si individual, rezistenta la lucru in conditii de stres.

Descrierea jobului

- intampinarea (vizitarea) clientilor,
- masurarea spatiului
- desenarea si proiectarea mobilierul pe baza discutiilor cu clientul;
- prezentarea proiectului in varianta dinaintea executiei
- stabilirea ofertei de pret a mobilierului si negocierea cu clientrul, daca este cazul
- incheierea contractului de executie
- urmarirea lucrarii in productie si montaj la client
- fotografierea pe parcursul productiei si a lucrarii finale.

Salariul si bonusurile sunt negociabile in functie de experienta si performante.

Asociatia Soemy a infiintat in parcul industrial Faur (Titan) o mica fabrica de mobilier din pal si mdf, orientandu-ne pe produse personalizate ce nu intra in fabricarea de serie a marilor fabrici de mobila. Producem cu ajutorul unor masini performante mobilier casnic si de birou, locuri de joaca pentru copii, standuri publicitare si alte produse la comanda. In curand vom achizitiona utilaje pentru prelucrarea lemnului.

Expirat
Designer mobilier  -  Asociatia Soemy Social

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles