Publicat 16 Mar 2008 | Reactualizat 14 Apr 2008 | Expiră 16 Apr 2008

Designer matrite in SolidWorks

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana cu experienta in domeniul proiectarii matritelor in SolidWorks

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Proiecatare de matrite pentru turnare de piese din plastic
- Folosirea la nivel avansat al softului SolidWorks in special in proiectarea de matrite.
- Comunicarea cu persoanele din departamentul de productie, cei care executa matritele
- Este necesara cunoasterea limbii engleze sau germane pentru comunicarea cu conducerea companiei

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Posibilitate de perfectionare in domeniu
- Contact tu tehnologii de ultima ora
- Scolarizare in domeniu
- Program de lucru flexibil

Companie internationala (Germana) cu filiala in Brasov cu peste 30 de ani de ani in proiectarea si executia matritelor pentru piese de plastic. Compania se ocupa deasemenea si cu turnarea pieselor.

Clientela de baza a companiei este formata din marile firme producatoare de automobile din europa precum si firme din domeniul energetic.

Expirat
Designer matrite in SolidWorks  -  Rom-Handwerk SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles