Designer interior

Whitedecor SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Salut!
Suntem în căutarea unui nou membru al familiei Tandem!

Cautam un coleg creativ, cu simtul umorului si energie pozitiva, care sa fie pasionat de designul interior, la fel de mult ca noi!
Cautam un coleg caruia ii place sa transforme orice incapere intr-o poveste.

Cerinte:
studii superiore de specialitate in arhitectura/design interior;
- pasiune pentru desen si proiectare;
- sa fie atent la detalii, constient ca fiecare amanunt face diferenta intre un proiect bun si unul special;
- punctualitate si seriozitate;
- abilitati de organiare si planificare a sarcinilor pentru respectarea deadline-urilor stabilite;
- abilitati de lucru cu bugete.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

amenajarea showroom-urilor conform cerintelor;
- analiza de piata si promovare imagine;
- dezvoltare concepte visuale pentru produsele noi;
- identifica si propune accesoriile pentru piesele de mobilier;
- realizarea guideline-urilor specifice magazinelor.

Punctul de lucru o sa fie la adresa: Soseaua Bucuresti-Ploiesti, nr 42-44, corp B, Bucuresti.

Te asteptam sa faci parte din familia noastra!

TANDEM este o companie ce produce mobila de calitate din anul 2002. A aparut in Chisinau. Din 2015 suntem prezenti in Romania, iar in acest moment avem 9 showroom-uri active, in Bucuresti, Brasov, Cluj, Iasi, Oradea.

Suntem intr-o continua dezvoltare si expansiune.

Ne deosebim prin calitatea deosebita a produselor si prin profesionalismul personalului.

www.etandem.ro

Publicat 25 iul. 2022 Reactualizat 11 aug. 2022 Expiră 24 aug. 2022