Publicat 29 Iun 2020 | Reactualizat 29 Iul 2020 | Expiră 30 Iul 2020

Designer Interior in showroom placi ceramice

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al Facultatii de Arte Vizuale, Arhitectura sau Design Interior

- Avantaj cunoștințe opеrarе Visoft (softul in care se lucreaza) sаu al unui alt program dе rаndаrе 3D

- Persoană organizată, ordonată, meticuloasă si capabila sa lucreze in echipa

- Avantaj dar nu constituie conditie de baza experiența pe domeniu

Descrierea jobului

- Intelege nevoile clientului si ale spatiului si propune solutii profesioniste functionale, estetice, adaptate bugetului clientului sau dupa cerintele clientului

- Creaza si prezinta randari ale spatiului, care sa ajute clientul sa-si vizualizeze spatiul amenajat

- Tаlentul artistic și abilitățile creative sunt aptitudini decisive in crearea de concepte de inalta calitate estetica si functionala, pentru a produce doar multumiri si aprecieri in randul clientilor nostri.

CE OFERIM ?

Un mediu de lucru modern si placut, o alta abordare a consilierii si un alt nivel de confort si servicii pentru clientul nostru, intr-o echipa tanara si cu viziune catre viitorul acestui domeniu, training de specialitate permanent și dezvoltare profesională, precum și posibilitatea realizării unei cariere solide în domeniul amenajărilor interioare

Salarizarea este compusa din parte fixa si parte variabila.

Descrierea companiei

CINE SUNTEM NOI ?

IN CURAND deschidem cel mai mare si modern showroom din Oradea si din vestul tarii dedicat amenajarilor interioare cu placare ceramica, obiecte sanitare si parchet. Locatia sa este in incinta Era Home Center Oradea.

Suntem parte a unui grup de firme, avand ca activitate principala distributia nationala de placi ceramice cu experienta de peste 15 ani in domeniu, lucrul care ne confera un urias avantaj pe piata locala a serviciilor de acest gen, cu depozite Oradea si Bucuresti. Importatori directi si distribuitori nationali la fabrici de top Spania, Polonia, Bulgaria, Italia si alte tari.

PROGRAMUL MAGAZINULUI, fiind situat intr-un centru comercial este urmatorul :

Luni - Vineri 9-21

Sambata 10-21

Duminica 10-20

Programul de lucru al angajatului este : 2 zile munca urmate de 2 zile libere

Exemplificare orar :

Luni-Marti = MUNCA

Miercuri-Joi = LIBER

Vineri-Sambata-Duminica = MUNCA

apoi in cealalta saptamana

Luni-Marti = LIBER

Miercuri-Joi = MUNCA

Vineri-Sambata-Duminica = LIBER.

In prima saptamana sunt 5 zile lucratoare iar in a doua saptamana sunt 2 zile lucratoare.

Expirat
Designer Interior in showroom placi ceramice  -  SC TODOCERAM RETAIL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles