Publicat 22 Ian 2007 | Reactualizat 21 Feb 2007 | Expiră 22 Feb 2007

Designer Industrial

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Creativitate, experienţă cu programe precum 3DMAX, AutoCAD etc., seriozitate, capabil să găsească in timp scurt soluţii tehnice.

Descrierea jobului

Designerul are ca responsabilitati proiectarea de standuri expozitionale modulare personalizate in functie de cerintele si bugetul fiecarui client.
Oferim pachet salarial atractiv constituit din salariul fix plus comision in functie de realizari, bonuri de masa.

Companie nationala care ofera de noua ani servicii de proiectare, constructie, inchiriere si vanzare de standuri expozitionale modulare personalizate, atat pentru clientii care participa la targuri organizate in tara cat si in principalele centre expozitionale din Europa. Suntem intotdeauna in pas cu ultimele tendinte in domeniu, stim sa propunem cele mai bune solutii si nu uitam sa imbinam artisticul cu practicul, creativitatea cu utilitatea.
Suntem o echipa tanara (media de varsta este de 32 ani) si dinamica .

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Designer Industrial  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles