Designer Iluminat

LUCEDOMOTICA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte minime:
  • studii si experienta intr-unul dintre domeniile de arhitectură / design / inginerie electrică
  • cunostinte de AutoCAD + SketchUp / 3ds Max, Vray sau similar etc
  • DIALux este un plus
  • limba engleza la nivel avansat

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • realizarea conceptului de iluminat pentru diferite tipuri de structuri - case, birouri, interior si exterior, fatade si peisagistica
  • studiezi proiectul, planurile, mergi pe santier
  • alegi cele mai bune solutii de iluminat dpdv tehnic si arhitectural
  • realizezi calculul luminotehnic si/sau simularea 3D, video de prezentare
  • faci lista de cantitati și oferta aferenta proiectului
  • asiguri suport echipelor de executie

Beneficii:
  • Training-uri de iluminat arhitectural și proiectare în România și Italia
  • Participare gratuita sustinuta de companie la expozitii internationale de design (ex. Salone del Mobile / EuroLuce)
  • Oportunita de a lucra doar la proiecte high-end
  • Salariu motivant si bonusuri de performanta
  • Birou la 50m de metrou Aviatorilor (Herăstrău)
Publicat 28 Sept. 2022 Expiră 28 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.