de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iul 2006 | Reactualizat 06 Aug 2006 | Expiră 12 Aug 2006

Designer grafica (senior)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cerinte: - experienta in pozitie similara de creatie & coordonare
- portofoliu lucrari (experienta relevanta pe creatie publicitara/ design industrial/ packaging/ brand,corporate identity)
- operare Mac, cunostinte avansate programe grafica si/sau proiectare

Descrierea jobului

descriere post: - concepe, executa sau coordoneaza direct executia proiectelor grafice, pe baza brief-ului comunicat de account manager

oferta: - pachet salarial in functie de nivelul de pregatire si experienta

die kunstfabrik este o agentie de publicitate specializata in creatie publicitara, design industrial, packaging, consultanta pentru imagine de companie si de marca. Serviciile includ creatie, executie si productie. Pe scurt, die kunstfabrik inseamna proiecte diverse, echipa specializata, cea mai noua baza tehnologica de lucru, resurse actualizate de informare si programe de pregatire.

Expirat
Designer grafica (senior)  -  DIE KUNSTFABRIK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles