de ani Fără Frică...

Publicat 09 Ian 2008 | Reactualizat 07 Feb 2008 | Expiră 09 Feb 2008

Designer grafic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Designer grafic talentat cu portofoliu profesionist de layouturi web, posesor al efectului \"wow\".

Expert in utilizarea programelor:
- Adobe Photoshop
- Adobe Illustrator

Descrierea jobului

Realizarea in Photoshop de layouturi, bannere si alte elemente grafice conform cerintelor clientilor.

Reprezinta un avantaj cunostintele de:
- usability
- Flash
- XHTML & CSS

Elvsoft este o agentie interactiva din Cluj-Napoca. Cei 7 angajati dezvolta solutii online de conectare a oamenilor si a afacerilor.

Expirat
Designer grafic  -  ELVSOFT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles