Designer de mobilier in Show Room

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Invitam în echipa Bismobil Kitchen colegi cu pasiune pentru, design, artă, frumos, culoare,
materiale, texturi și servicii de calitate.

Bismobil Kitchen - o rețea de showroom-uri dotate cu vitrine în diverse stiluri și completări pe
teritoriu mai multor țări din Europa. Suntem o companie specializată în crearea de bucătării
personalizate la comandă.

Am deschis 20 de showroom-uri, suntem în Republica Moldova, România, Belgia, Bulgaria,
Italia, Spania, Rusia.
Ai posibilitate să activezi, în oricare din Showroom-urile noastre. Îți oferim susținerea și ne
implicăm să capeți experiență împreună cu noi și clienții BK.
Dacă ai:
• Cunoștințe în programele specifice domeniului proiectării de mobilier (de exemplu: AutoCAD
și KitchenDraw / CorelDraw / SketchUp / 3ds Max);
• Сunoștințe tehnice și de proiectare a mobilei (materiale, prelucrări posibile pe utilaje specifice
industriei, feronerie și sisteme actuale);
• Abilități de comunicare;
• Un nivel ridicat de energie, entuziasm și orientare spre rezultate;
• Abilități bune de relaționare cu oamenii;
Atunci, ești persoana de care avem nevoie!

Descrierea jobului

Responsabilități:

• Realizarea măsurătorilor la domiciliul clientului;
• Crearea, proiectarea și prezentarea proiectelor;
• Comunicarea cu clienții și înțelegerea nevoilor acestora;
• Propunerea de soluții și consilierea clienților;
• Prezentarea, promovarea şi vânzarea produsului în conformitate cu standardele şi politicile
comerciale ale companiei.

Oferta noastră:

• 14 Show room-uri în România;
• Vitrina dotată după ultimile trenduri în materie de mobilier. O gama largă de materiale și
mostre;
• Birou confortabil, tehnica de lucru, calculator, telefon de serviciu;
• Deplasări achitate, taxi;
• Lucrul în cadrul unei echipe tinere aflate în continuă dezvoltare;
• Mediu de lucru plăcut. Companie cu principii și valori unde OM-ul este valoarea principală;
• Susținere reciprocă, instruire continuă;
• Posibilitatea de creștere profesională;
• Traininguri de specialitate. Teambuilding organizat pentru echipă;
• Posibilitate de a lucra peste hotarele RO, în unul din showroom-urile din EU;
• Salariu atractiv ce constituie % din vânzări. Posibilitatea de a deveni partener al companiei;
• Clienții care îți vor expertiza ta ca specialist în domeniu;
• Un mediu de învățare și dezvoltare personală.

Te-am cucerit?
Dacă DA, atunci nu rata șansa de a fi Designer mobilier și aplică ACUM.
Vino în Echipa noastră de succes și vei trăi o experiență frumoasă. Noi avem nevoie de oameni
faini, așa ca tine.

Suntem compania care produce mobilă de bucătărie realizată în baza unui design individual, oferind servicii și produs de cea mai înaltă calitate. Noi, îmbinăm pasiunea, creația și calitatea!
În procesul de producere a mobilei este implicată o echipă de peste 160 de persoane.
Showroomul din Chișinău este dotat cu bucătării în diverse stiluri și completări expuse pentru comoditatea și confortul clienților, de asemenea, avem 4 ateliere de producere echipate cu tehnologii de prelucrare de ultimă generație.
Compania Bismobil Kitchen este lider pe piața din Republica Moldova în domeniul producerii de bucătării personalizate, realizate la comandă.
Din 2020 cucerim ambițios și piața din România cu o rețea planificată de 50 showroom-uri până la finele anului 2022. În prezent avem deschise 14 showroom-uri pe întreg teritoriul României. Suntem prezenți pe teritoriul Bulgariei, Spaniei, Belgiei, Rusiei, iar treptat urmăm scopul de a ne extinde în cât mai multe țări din Europa.

Publicat 28 iun. 2022 Reactualizat 26 iul. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos