Designer de interior

Makani Design S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Absolvent facultate de Arhitectura/ Design
Experienta ca designer de interior sau arhitect cu accent pe interior comercial
Abilități de prezentare grafică
Abilități de management, de o conducere puternică, de organizare, comunicare si relationare
Cunoștințe de AutoCad, 3d Studio Max, Revit
Seriozitate si responsabilitate.
Capacitate de a respecta termene.
Abilitati de comunicare.
Persoana dinamica, motivata si creativa.

Descrierea jobului

Colaborează la proiecte de design interior comercial si rezidential cu restul echipei Makani Design
Rigurozitate si atentie pentru detalii – este importanta intelegerea detaliilor de executie mobilier in vederea implementarii acestora;
Lucru in echipa
Se deplasează la obiect pentru măsurători
Construiește planuri 2D și 3D

Makani - este o echipa tanara de specialisti in domeniul designului interior si proiectarii arhitecturale. Studioul a fost lansat in anul 2011 si am reusit sa executam multe proiecte interesante pentru clientii nostri.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.